20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 84%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

Подарунок до Дня міста

У Кам’янському тривають відновлювальні роботи ПК ім. Горького. Протягом 10 років він знаходився у занедбаному стані та не експлуатувався. У цьому році за ініціативи міського голови Андрія Білоусова будівлю було передано у комунальну власність міста від державного підприємства «Смоли».

23 травня під керівництвом очільника міста відбулася виїзна нарада з питань благоустрою приміщення. На ній були присутні – перший заступник міського голови Олександр Чернишов, заступник міського голови, голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко, керівництво департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міськради, директори КП «Міськводоканал» та КП «УКОЖФ», директор Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки Маргарита Кудіна та профільні спеціалісти. Учасники обійшли територію палацу культури, подивилися хід робіт. На момент ревізії у приміщенні виконувалася заміна вітражних вікон. У деяких приміщеннях йдуть будівельні роботи, а буфет вже повністю відремонтований.

За словами міського голови Андрія Білоусова, у ході відновлення об’єкту буде виконано ремонт покрівлі та фасадної частини, відновлено систему тепло та водопостачання, замінять електрику та проведуть ремонт внутрішніх приміщень.

Відкриття ПК ім. Горького планують у вересні, до Дня міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.