16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Подарунок від «Карітас» - відкриття спортивного майданчику

Спортивний майданчик презентувала малечі Благодійна організація «Карітас» у Кам´янському. На урочисте відкриття розважального  комплексу завітали представники місцевої влади, керівництво БФ «Карітас», вчителі, батьки та діти. 

Благодійний фонд «Карітас» вже не один рік надає соціальну допомогу. До її складу входить понад 20 регіональних організацій. Основний напрямок роботи - підтримка переселенців, допомога молоді та їх родинам.  У Кам´янському, благодійна організація працює з 2015 року.

«Ми займаємося різноплановою допомогою переселенцям та місцевим родинам, які потребують підтримки. Це фінанси, зустрічі з психологами. Проект «Карітас» фінансується за рахунок Міністерства внутрішніх справ Польщі та націлений на інтеграцію переселенців зі сходу у місцеву громаду», - каже голова благодійного фонду «Карітас. Кам´янське» Ігор Пагулич.

Відкриття відвідали волонтер «Карітас» у Польші Александра Синовець, директор гуманітарного департаменту Григорій Селищук, а також  секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський, який підкреслив, що те, чим займається фонд «Карітас» є дуже важливим та актуальним для сьогодення.

На відкриття майданчику запросили учнів середньої школи № 13.

На останок, Отець Ігор Пагулич освятив зону відпочинку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.