17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.83
Увійти

Покинута будівля стане житлом для 36 родин

Завдяки плідній співпраці міського голови Андрія Білоусова та представників Українського фонду соціальних інвестицій, у Кам'янському виконають реконструкцію покинутої будівлі по проспекту Конституції, 32 (колишній гуртожиток хіміко-технологічного технікуму).

Проектно-кошторисну документацію зробили міським коштом, а будівельні роботи виконуються за рахунок європейських інвесторів.

10 серпня міський голова А. Білоусов провів робочу зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій безпосередньо біля цієї гуртожитку.

У триповерховій будівлі проводяться внутрішні роботи з демонтажу підлог і міжкімнатних перегородок, ведуться покрівельні роботи, проведена обрізка дерев навколо.

Як зазначив міський голова, по завершенню реконструкції, замість напівзруйнованої будівлі на червоній лінії проспекту Конституції з’явиться гарний житловий будинок на 36 квартир з утепленим фасадом і пластиковими вікнами.

Консультант Українського фонду соцінвестицій Анна Аладжальян наголосила, що фінансовим партнером є уряд Німеччини. Грошові надходження для реалізації проектів здійснюється  через банк розвитку KfW. Його основними правилами якого є дотримання європейських стандартів та використання якісних матеріалів з гарантією не менше 15 років.

Здача в експлуатацію будинку по проспекту Конституції запланована на 2018 рік.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.