26°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 32%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Понад сто каратистів-початківців виступили на турнірі «Перше татамі»

24 лютого в Кам'янському пройшов традиційний щорічний турнір із кіокушин-кан карате «Перше татамі». Про це повідомив Євген Колішевський, президент міської федерації кіокушин-кан карате і головний суддя змагань.  

Змагання проводились у двох розділах: поєдинки («куміте») та демонстрація техніки («ката»). У розділі «куміте» виступило 100 спортсменів, у розділі «ката» – 15. Загалом у турнірі «Перше татамі» взяли участь 104 каратисти-початківці, деякі з них виступали на змаганнях в обох розділах. Гостями турніру стали вихованці експериментальної студії сучасного танцю «Етуаль», чиї унікальні танцювальні номери допомогли пом'якшити хвилюючу і напружену атмосферу перед фінальними поєдинками.

Змагання з кіокушин-кан карате проводяться за правилами повного контакту, це становить певні складнощі для тих, хто виходить на бойовий килим уперше. Саме завдяки турніру «Перше татамі» у новачків з'являється сміливість та бажання виступати на серйозних змаганнях. Разом з тим, «Перше татамі» – це не лише виступи на бойовому килимі: багато старших вихованців на цих змаганнях вперше пробують себе в якості суддів і обслуговуючого персоналу. Це виховує в дітях почуття відповідальності, проявляє перші професійні організаційні навички.

«Ми дуже задоволені цим турніром. Порівнюючи результати виступів на поточних змаганнях із тими, що відбулися торік, можна з упевненістю сказати: технічний рівень виступаючих новачків істотно зріс. Особливо нас порадували виступи із ката, адже цього року оцінки переможців і призерів були вищими, ніж у минулому, на цілий бал. Розділ змагань «ката» культивується в Кам'янському з 2015 року і дуже швидко набирає популярності», – розповів Євген Колішевський.

Останнє редагування Середа, 28 лютого 2018 16:53

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.