Вітер: 6.44 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Поразка Іллі Марченко

Після того як вихованець СК "Прометей" Ілля Марченко очолив рейтинг українських тенісистів, він провів кілька зустрічей  та похвалитися нічим не може. Ось і цього разу він програв вже на старті турніру "SWISS INDOORS BASEL" - ATP World Tour 500 з призовим фондом € 1,701,320 в швейцарському Базелі. Марченко поступився американцю Дональду Янгу 4:6, 2:6.

Наш земляк лідирував в стартовому сеті з рахунком 4:2, але супернику вдалося не тільки вирівняти становище, а й реалізувати один з сетболів на подачі нашого тенісиста. Перший з них Марченко відіграв, мав геймбол, проте утримати його не зумів. У наступній партії Ілля першим заробив можливість здійснити брейк, але цим шансом скористатися не зміг. У 6-му геймі Янг робить брейк, а потім і ще один, щоб оформити перемогу в цьому матчі. Відзначимо, що в цьому сезоні Ілля Марченко зіграв вже 10-ий двобій проти лівші і лише двічі вийшов переможцем.

Автор: Віктор Куленко