Вітер: 17.70 km/h

USD 26.93   EUR 31.73
Увійти

Поразка Іллі Марченко

Після того як вихованець СК "Прометей" Ілля Марченко очолив рейтинг українських тенісистів, він провів кілька зустрічей  та похвалитися нічим не може. Ось і цього разу він програв вже на старті турніру "SWISS INDOORS BASEL" - ATP World Tour 500 з призовим фондом € 1,701,320 в швейцарському Базелі. Марченко поступився американцю Дональду Янгу 4:6, 2:6.

Наш земляк лідирував в стартовому сеті з рахунком 4:2, але супернику вдалося не тільки вирівняти становище, а й реалізувати один з сетболів на подачі нашого тенісиста. Перший з них Марченко відіграв, мав геймбол, проте утримати його не зумів. У наступній партії Ілля першим заробив можливість здійснити брейк, але цим шансом скористатися не зміг. У 6-му геймі Янг робить брейк, а потім і ще один, щоб оформити перемогу в цьому матчі. Відзначимо, що в цьому сезоні Ілля Марченко зіграв вже 10-ий двобій проти лівші і лише двічі вийшов переможцем.

Автор: Віктор Куленко