-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Позаплановий призов

Президент Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким вже у серпні поточного року в армію почнуть забирати молодих людей віком від 20 до 27 років на строкову службу в Національній гвардії. Це пов’язано з тим, що відбулися у реформуванні Національної поліції, розповідає Євген Хамаза – військовий комісар об'єднаного міського військового комісаріату м. Кам’янське  у інтерв’ю кореспонденту ТРК «МІС».

Спочатку призов на строкову службу планувався в жовтні-листопаді цього року, однак Президент прийняв рішення змінити терміни. Таким чином, в серпні українців будуть забирати на службу в Національну гвардію, а в кінці року – до Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту.

Під серпневий призов підпадають чоловіки віком від 20 до 27 років, придатні за станом здоров'я, без судимостей і які до цього не проходили військову службу. Також у травні почали призивати в армію українців, які здобули вищу освіту і закінчили військову кафедру. Таких офіцерів запасу вважають придатними до служби аж до 43 років. Як і строковики, служити вони повинні півтора року, хоча кілька років тому, закінчення військової кафедри при виші давало право на відстрочку.

Право на відстрочку від служби мають чоловіки, які доглядають близького родича, мають двох і більше дітей, самостійно виховують дитину, утримують вагітну дружину або дружину-інваліда. Також це стосується сиріт та чоловіків, які мають тимчасові проблеми із здоров'ям або навчаються у виші на денній формі, а також вчителі, медики, священики, поліцейські та підозрювані у кримінальних злочинах. Отримати звільнення від призову в армію можуть непридатні за станом здоров'я та молоді люди старше 27 років.

У Кам’янському ж призовний план виконано - 10 чоловік виявили бажання пройти службу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.