Кам’янське

USD 26.18   EUR 29.43
Новини 24

Пожежні вчили медпрацівників ліквідувати надзвичайні ситуації

18 жовтня на базі комунального закладу охорони здоров’я Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» відбулись спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту.

Методичне керівництво та контроль за проведенням тренувань здійснювали фахівці Кам`янських курсів другої категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області. До проведення тренувань було залучено особовий склад 9 державної пожежно-рятувальної частини та другого взводу воєнізованого гірничорятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Навчальною метою заходу стало відпрацювання питань взаємодії формувань цивільного захисту та пожежно-рятувальних підрозділів при виконанні заходів з реагування на надзвичайні ситуації.

За легендою в медичному закладі стався виток хімічно-небезпечної речовини з послідуючим горінням. На момент виникнення умовної надзвичайної події в приміщеннях медичної установи знаходились відвідувачі та працівники. Одразу ж про подію здійснено оповіщення про негайну евакуацію та повідомлено до Служби порятунку за номером «101». До прибуття підрозділів ДСНС ланкою добровільної пожежної дружини виконуються заходи щодо недопущення розповсюдження пожежі.

По завершені навчань інспектори державної пожежно-рятувальної частини провели інформаційно-роз’яснювальний рейд серед персоналу медичної установи та її відвідувачів.

У ході спілкування громадянам були вручені листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті. Рятувальники розповіли людям про небезпеки, які можуть виникнути під час осінньо-зимового періоду та по статистику виникнення пожеж в помешканнях городян.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.