1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

ПрАТ "ЕВРАЗ ЮЖКОКС" продадуть?

"Ми розглядаємо питання продажу, у нас є варіанти, є розуміння того, як ми можемо продати", - сказав президент компанії Олександр Фролов під час телефонної конференції, відповідаючи на питання про можливість продажу активу.

Глава компанії відзначив, що говорити про умови потенційної угоди і терміни її завершення поки що зарано. Хоча у фінансовому звіті компанії за 2016 рік повідомлялося, що вона вже почала процес продажу цього підприємства.

При цьому Фролов звернув увагу, що ще один український актив групи "Євраз - Дніпровський МЗ" компанія не планує продавати: "Актив працює добре, ми бачимо потенціал для зростання доданої вартості".

До недавнього часу у Evraz в Україні було три активи: ПрАТ "Євраз - Дніпровський металургійний завод" (Дніпро), "Євраз ЮЖКОКС" і ПрАТ "Євраз - Суха Балка" (Кривий Ріг). Однак третє підприємство викупила група DCH харківського бізнесмена Олександра Ярославського.

"Євраз ЮЖКОКС" в січні-червні 2017 року знизив випуск коксу на 9%, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 256 тис. т. В тому числі в червні випущено 36 тис. т.

 

 

Джерело: delo.ua

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.