27°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 50%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Працює «Мобільний офіс»

24 травня адміністратор Кам’янського ЦНАП здійснив прийом документів за місцем проживання громадянина, якому необхідно було вклеїти фото до паспорта громадянина України.

У зв’язку із хворобою, чоловік, який проживає на лівобережжі, став частково паралізованим та не міг самостійно звернутися за послугою. А через те, що подавати документи власник паспорта має особисто, проблема довго залишалася невирішеною.

До запровадження «Мобільного офісу» такі громадяни ставали заручниками законодавчої колізії, оскільки деякі адміністративні послуги не можна отримати навіть за довіреністю.


Весь процес обслуговування зайняв не більше 10 хвилин. За допомогою «Мобільного офісу» адміністратор на місці зареєструвала справу у програмному комплексі, прийняла необхідні документи та роздрукувала заявнику опис прийнятої справи.

Протягом 5 робочих днів громадянину буде доставлено та особисто вручено його паспорт. Заявник не приховував свого подиву та радості від того, що йому нарешті вдалося вирішити своє питання. Він попросив адміністратора передати міському голові Андрію Білоусову подяку за турботу про осіб із особливими потребами та створення такого «мобільного офісу». За словами фахівців Центру надання адміністративних послуг, така вдячність – це найкраща оцінка їх роботи.

 

Останнє редагування Четвер, 25 травня 2017 13:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.