0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 70%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

Права та обов’язки студентів

31 березня у приміщенні юнацького відділу центральної міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка відбулося засідання круглого столу «Права та обов’язки учнівської та студентської молоді». Організатором заходу виступив департамент молоді та спорту Дніпродзержинської міської ради.

У роботі круглого столу взяли участь члени Молодіжної ради міста, голови учнівських та студентських парламентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів, їх заступники та юрист Зураб Маісурадзе. Було розглянуто Закон України «Про вищу освіту», постанову Уряду про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, основні вимоги щодо вступу молоді до вищих навчальних закладів, порядок призначення та виплати стипендії, основні права та обов’язки студентів в Україні.

Круглий стіл проходив у вигляді дискусії, обговорювалися найактуальніші та хвилюючі молодь питання: від чого залежить розмір академічної стипендії в Україні та чому розмір стипендії у різних навчальних закладах відрізняється, на які соціальні пільги має право студент, питання щодо індексації стипендії тощо.

За результатами засідання круглого столу прийнято рішення продовжити роботу в цьому напрямку та надалі проводити заходи такого формату із актуальних юридичних питань, що турбують молодь.

Детальніше в цій категорії: « Занурення у світ LEGO Взяли на гарячому »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.