-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Президент не розблокує ресурс «ВКонтакті»

Президент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію щодо відміни блокування ресурсу «ВКонтакті». Її підписали 25 359 українців з 25 000 необхідних. Про це повідомляє «Інформатор».

Президент вважає неможливим підтримку даної петиції. Він стверджує, що заборонені в Україні «ВКонтакті» та «Mail.ru» широко використовуються російськими спецслужбами для просування російської пропаганди та проведення спеціальної операції проти України та її громадян.

Голова держави стверджує, що контент цих ресурсів направлений на маніпуляцію громадською свідомістю шляхом розповсюдження неправдивої інформації, яка призводить до антинародних акцій та масового безладу.

Окрім цього, у своєму повідомленні Петро Порошенко згадав і про кібератаку, яка паралізувала роботу багатьох комерційних та державних підприємств.

Президент України заявив, що російські соціальні мережі стали джерелом масового утворення деструктивних груп, суїцидальних спільнот типу «Синій кит». Соцмережа "ВКонтакте" залишається чи не головним вмістилищем «піратського» контенту у світі, а групами компаній «Mail.ru Group» і «Яндекс» здійснюються активні заходи з блокування діяльності українських рекламних компаній в мережі Інтернет та монополізації ринку онлайн-сервісів.

Наприкінці Петро Порошенко додав, що вважає підтримання петиції неможливим виходячи з пріоритетів національних інтересів України, враховуючі реальні загрози національній безпеці України та стабільності в суспільстві.

 

 

Детальніше в цій категорії: « Землю АТОвцям Питна вода для криничанців »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.