-1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 82%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Президент підписав новий закон

Президент України підписав Закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг». Така інформація з’явилася на офіційному сайті Верховної Ради України. Мета цього законопроекту – це створення передумов сталості державного регулюючого впливу на діяльність суб'єктів природних монополій у сфері енергетики через рішення НКРЭКУ. Законопроект складається з 4-х розділів, статтями яких встановлюються особливості організації діяльності НКРЭКУ, її функції та повноваження, порядок підготовки рішень Комісії, особливості здійснення контролю на ринках енергетики і комунальних послуг.

Варто зазначити, що заробітна платня голови комісії згідно з проектом закону повинна становити 50 мінімальних зарплат (згідно із законом про держбюджет), члена комісії - 40.

Згідно з прикінцевими положеннями, до голови та членів Нацкомісії, які знаходяться на посаді за станом на дату набрання чинності цього закону, президент застосовує ротацію, згідно з якою члени НКРЭКУ підлягають звільненню в такі строки: 3 члена - не пізніше 6 місяців з дати набрання законом чинності; 2 члени - не пізніше 12 місяців; 2 члени - не пізніше 18 місяців.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.