-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Президент зробив заяву стосовно економіки України

Україна може прискорити зростання економіки в 2018 році до понад 3,5%  порівняно з 2,5%  у 2017 році, заявив Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Упевнений, що зростання в 2018 році має бути більше 3,5%», – сказав глава держави на зустрічі з інвесторами в Українському домі у Давосі в четвер.

Він відзначив збільшення інтересу до України. За словами президента, за один тільки день він отримує 80 запитів на зустріч.

Говорячи про можливості для прискорення зростання економіки, Петро Порошенко вказав на ухвалення закону про приватизацію, який він підпише, заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, зростання середньої зарплати, оздоровлення банківської системи.

Президент наголосив на важливості проведеної судової реформи для залучення інвестицій в країну, а також на можливості учасників приватизації, за новим законом, перший час використовувати англійське право.

«Сьогодні багато говорили про те, склянка наполовину порожня чи наполовину повна. Я пропоную третій варіант: у ньому вже більше половини», – заявив Петро Порошенко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.