14°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 54%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Президентом Петром Порошенко підписано зміни до Держбюджету 2017 . Основні напрямки - субсидії, будівництво доріг та сільська медицина

Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік". Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані", - П. Порошенко.

Порошенко назвав успішною експериментальну програму, в рамках якої перевиконання надходжень від митниці спрямовуються на будівництво доріг в областях.

Він підкреслив, що вже більше 16 млрд гривень використано додатково до коштів, передбачених державним бюджетом на будівництво та реконструкцію доріг.

Ще одним вагомим напрямком голова держави назвав фінансування сільської медицини: "Це добра новина для селян. Депутати прислухались до моїх пропозицій і виділили 4 млрд гривень для розвитку сільської медицини". За його словами, гроші виділили зі спецфонду.

Президент зазначив, що перевиконання бюджету стало можливим завдяки детінізації і боротьбі з корупцією: "Кошти, які оберталися в корупційних оборудках, заведені зараз у структури державного бюджету і починають працювати на українську оборону і безпеку та на українську економіку".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.