28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 6.44 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Приємне очікування

У Кам’янському на одній з найбільших транспортних розв’язок, площі ДМК оновлено трамвайні зупинки. Ініціатором та головним фінансовим інвестором стала не міська влада, а підприємець, чиї торгові точки розташовані на цій території. Кажуть надихнула активна діяльність очільника Кам’янського Андрія Білоусова та його команди, зокрема у направленнях благоустрою, асфальтування та облаштування рекреаційних зон. Побачити – як тепер виглядають нові зупинки на площу ДМК завітали перший заступник міського голови Олександр Плахотнік та журналісти міста.

Пофарбовані металеві опори, реконструйовані дерев’яні сидіння та прикраси у вигляді панорамних декорацій та вазонів.

Тепер очікувати трамваю чи маршрутного таксі на площі ДМК значно приємніше. Ініціатор оновлення зупинок Костянтин Байков, розповідає, що зробити добру справу його підштовхнула сама міська влада, яка протягом року встановила в місті чимало нових зупинок. Дизайн розробляв художник, виконувала підрядна організація.

Скільки коштувало таке задоволення чоловік не розповідає, адже впевнений, що не в грошах справа, адже все робилося по-перше для людей, а по-друге, щоб покращити зовнішній вигляд площі. Олександр Плахотнік відзначив, що працювати на благо міста вдвічі приємніше, коли справи мають такі плоди.

Костянтин Байков відзначає, що готовий поліпшувати благоустрій міста і надалі, допомагаючи тим самим міській владі.

Автор: Анастасія Васильєва

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.