23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Примусове стягнення з боржників «Тепломережі»

На теперішній час КП КМР «ТЕПЛОМЕРЕЖІ» знаходиться в дуже тяжкому фінансовому стані внаслідок вкрай низького рівня оплат споживачів за послуги центрального опалення. Сума боргу складає 345,5млн.грн., що в свою чергу негативно впливає на розрахунки підприємства за енергоносії. Тому керівництво «Тепломережі» наполягає на погашені боргів.

Важкий фінансовий стан обумовлений несвоєчасними розрахунками населення за спожиті послуги центрального опалення. На сьогодні заборгованість населення досягла критичної межі і станом на 01.09.2017 року вона складає 326млн.грн.

Не зважаючи на таке становище, підприємство зробило все можливе для вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2017-2018 років: замінено більше 1,2 км трубопроводів, виконаний ремонт та ревізія запірної арматури та елеваторних вузлів, відновлено ізоляційне покриття на  9,7км трубопроводів та інше.

Підприємство наполягає на погашені заборгованості за послуги централізованого опалення для розрахунків підприємства за використаний природний газ та покупну теплову енергію.

ДО МЕШКАНЦІВ, ЯКІ ДОБРОВІЛЬНО ЦЬОГО НЕ ЗРОБЛЯТЬ, ПІДПРИЄМСТВО БУДЕ ВИМУШЕНЕ ЗАСТОСУВАТИ ЗАХОДИ ПРИМУСОВОГО СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.