24°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.18   EUR 32.98
Увійти

Прийшов час сортувати сміття

В Україні з 1 січня 2018 року набрав чинності закон про сортування сміття, а також про заборону поховання неперероблених (необроблених) побутових відходів. Згідно з документом, великогабаритні, ремонтні та небезпечні відходи, у складі побутових, повинні збиратися окремо від інших видів.

Небезпечні відходи повинні відділятися на етапі збирання чи сортування і передаватися спеціалізованим підприємствам, що одержали ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Перевезення побутових відходів повинні здійснюватися спеціально обладнаними транспортними засобами. Захоронення побутових відходів дозволяється лише на спеціально обладнаних для цього полігонах/звалищах.

Термічна обробка (спалювання) побутових відходів дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об'єктах.

Не виконання цих вимог загрожує штрафом, повідомив начальник управління благоустрою територій Максим Барінов в коментарі 112 Україна. За його словами, для населення штраф складе від 340 до 1360 грн, для юридичних осіб - від 850 до 1700 грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.