21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 25%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.23   EUR 30.83
Увійти

Проблеми лікарні №9 – все буде вирішено!

22 серпня перший заступник міського голови Олександр Плахотнік навідався у міську лікарню №9, де поспілкувався з керівництвом та персоналом закладу, а також оглянув основні корпуси та відділення закладу.

Головний лікар Олексій Пономаренко розповів Олександру Плахотніку про проблеми та потреби лікарів. За допомогою міських коштів було відремонтовано покрівлю на центральному корпусі лікарні, але ще необхідно відновити фасад та міжпанельні шви. Також на території лікарні є похилене дерево, яке може впасти. 

Невирішеним залишається питання із засувкою «Міськводоканалу», яка знаходиться в аварійному стані і у будь-який момент може призвести до підтоплення усієї лікарні. Також,-  за словами Олексія Пономаренка, - лікарня конче потребує нового рентген-апарату.

Олександр Плахотнік відвідав пологове відділення. Щороку тут народжують більше 3000 жінок не лише з Кам`янського, а й з чотирьох прилеглих районів. За останній рік лікарі закладу надали допомогу  близько 300 жінкам із зони АТО. Для надання якісної медичної допомоги породіллям та новонародженим  відділення потребує спеціального обладнання: моніторів для операційних, ламп фототерапії, дихальних апаратів, нового апарату УЗІ . Олександр Плахотнік вислухав усі побажання медиків і пообіцяв вирішити проблем закладу.

Останнє редагування Четвер, 25 серпня 2016 08:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.