-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Проблеми ринку праці обговорили з представниками ОБСЄ

27 червня Кам'янський міський Центр зайнятості відвідали представники Спеціальної моніторингової комісії в Україні Організації безпеки і співробітництва в Європі. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Представник моніторингової місії Дарлін Джексон цікавилася питаннями ринку праці міста, загальними тенденціями працевлаштування внутрішньопереміщених осіб. Учасники місії повідомили, що наразі вони досліджують реінтеграцію в суспільство учасників АТО, членів їх родин та переселенців, а також дотримання їхніх соціальних прав. Це питання представники ОБСЄ вивчають, контактуючи з представниками державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськістю. Спостерігачі цікавилися розмірами виплат по безробіттю, одноразової виплати для відкриття власної справи, кількістю безробітних у місті, ринкоутворюючими підприємствами міста та найбільш затребуваними професіями на ринку праці.

За словами директора Кам'янського міського ЦЗ Олега Морохова, служба зайнятості тримає ситуацію на контролі та проводить максимум роботи для працевлаштування мешканців міста. Фахівцями служби здійснюється індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Спостерігачі місії ОБСЄ відзначили важливість діяльності служби зайнятості для налагодження активного діалогу між роботодавцями та безробітними, забезпеченням сталого розвитку ринкових відносин. 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.