-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Проект реконструкції центрального скверу у Кам'янському

15 серпня міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду, на якій презентували попередній проект майбутньої реконструкції скверу.

Проектанти продемонстрували міському голові перші ескізи, познайомили з основною концепцією проекту. Основне завдання реконструкції – надати  естетичність цій частині міста, зробити сквер сучасним і комфортним місцем для прогулянок і відпочинку мешканців.

Для зручності вся територія скверу була умовно розділена на три ділянки. На кожну з них розроблений окремий проект, але в цілому вони доповнюють один одного по стилю.

Перша ділянка – це частина скверу від пам'ятника «Прометей» до майдану Героїв. Тут планують встановити нові дитячі та спортивні майданчики, облаштувати місця для відпочинку людей старшого віку, створити зелені зони. Лавочки планується встановлювати не тільки окремо, але і вбудовувати у ландшафт.

Друга ділянка – від майдану Героїв до проспекту Аношкіна. Крім нової зони відпочинку навколо відновленого фонтану, де сьогодні завершуються будівельні роботи, тут планують створити різноманітні ігрові, розважальні і спортивні майданчики.

Для того, щоб зовнішній вигляд скверу виглядав в одному стилі, власникам торгових точок буде запропоновано виконати зовнішню обробку своїх магазинів з матеріалів, наближених до природних.

Третя ділянка знаходиться на підйомі від проспекту Аношкіна до бюста Брежнєва, де також планують створити цікаві місця для відпочинку та дозвілля  людей.

По всьому скверу виконають комплексні роботи з благоустрою, ландшафтне озеленення з клумбами, газонами і квітниками. Будуть змонтовані цілісна система поливу і зовнішнього освітлення, на пішохідних доріжках проведуть мощення тротуарною плиткою.

Це лише перша презентація проекту, і деякі його деталі можуть ще змінюватися і доопрацьовуватися.

Останнє редагування Вівторок, 15 серпня 2017 16:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.