7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 8.05 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Програма розвитку ПАТ «Дніпропетровськгаз» на 2017 рік

Основні пункти плану розвитку: закупка нових авто для роботи служби технічного обстеження газопроводів, придбання приладів пошуку витоків газу, збільшення зарплат робітникам, поліпшення стану газових систем області. 

На сьогодні вартість одного кубометра газу для споживачів 6 гривень 96 коп., з яких лише 6% надходить на рахунок «Дніпропетровсьгазу», решта коштів йде на оплату газу в НАК «Нафтогаз України», на обслуговування споживачів в ТОВ « Днепропетровськгаз збут » і на роботу магістралей газового господарства.

Ці 6% з кубометру газу витрачають на заміну ГРП і ШРП (пункти регулювання тиску газу), надомні регулятори, заробітну плату і роботу аварійної служби.

Інна Калягіна, фінансовий директор ПАТ «Дніпропетровсьгаз» наголошує, що актуальним на сьогодні є збільшення заробітної плати для працівників, поліпшення стану газорегуляторних пунктів, збільшення витрат на електроенергію і включення у тариф плати за використання державного майна.

"Цей план затверджується для забезпечення функціонування компанії", - розповіла Інна Калягіна. - Структура тарифу змінилася в порівнянні з минулим роком, адже з’явилися додаткові витрати: плата за використання державного майна. Також на 12% збільшилася оплата за електроенергію.

На сьогодні «Дніпропетровсьгаз» планує закупити 19 автомобілів Фольксваген Кадді для роботи служби технічного обстеження газопроводів. Ще 2 одиниці планують придбати для роботи аварійно-диспетчерської служби підприємства.

Планується закупка 16 015 штук індивідуальних приладів обліку газу.

Чи затвердять програму в НКРЕКП стане відомо вже у вересні поточного року.

Останнє редагування Середа, 02 серпня 2017 09:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.