-3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 86%

Вітер: 16.09 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

Провідні спортсмени Кам’янського отримають стипендії

До уваги керівників міських федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, громадських організацій спортивного спрямування: Департамент з гуманітарних питань міськради розпочав прийом документів щодо призначення міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам Кам’янського.

Відповідно до Порядку призначення стипендії, затвердженого рішенням виконкому міської ради, для визначення кандидатів необхідно не пізніше 15 лютого 2018 року подати клопотання з доданням до них витягів із протоколів змагань та характеристик на кандидатів у стипендіати.

Кандидатами у стипендіати можуть бути спортсмени міста – переможці, призери та фіналісти офіційних міжнародних і переможці офіційних всеукраїнських змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортсмени з особливими потребами, які у попередньому році та в рік виплати стипендії виступали за місто Кам’янське.

Обов’язковою умовою для одержання стипендії є досягнення спортсменів у поточному році: від першого до восьмого місця на Олімпійських, Паралімпійських, Всесвітніх іграх, Європейських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах і кубках Світу та Європи, Всесвітніх Універсіадах, від першого до третього місця на чемпіонатах або кубках України.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі спорту та молоді Департаменту з гуманітарних питань міської ради за адресою: м. Кам’янське, просп. Свободи, 36, к. 4 або за телефоном 097-584-04-65.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.