31°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 39%

Вітер: 35.40 km/h

USD 26.43   EUR 30.83
Увійти

Психолог із Кам’янського взяла участь у семінарі з підтримки постраждалих від військового конфлікту

2 лютого в Києві на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» у рамках Днів науки університету пройшла прес-конференція та науково-практичний семінар «Комплексна психосоціальна підтримка осіб, постраждалих внаслідок військового конфлікту на Сході України». Про це повідомили в Департаменті з гуманітарних питань міської ради.

У заході взяли участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джоана Барберіс, директор Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук  України Віталій Панок.

На семінар була запрошена Людмила Єхалова, практичний психолог середньої загальноосвітньої школи №5 м. Кам’янського (директор Тетяна Романко). Людмила Єхалова бере активну професійну участь у проекті НаУКМА/ЮНІСЕФ «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході України».

Метою заходу було обговорення підсумків співпраці Національного університету «Києво-Могилянська академія», Міністерства освіти і науки України, представництва ЮНІСЕФ в Україні та Національної академії педагогічних наук у реалізації проектів, спрямованих на надання психосоціальної підтримки дітям та їхнім родинам, які зазнали психотравмуючого впливу військових подій на Сході України, створення безпечного емоційного середовища для дітей у навчальному закладі.  Також під час роботи науково-практичного семінару було визначено основні напрями подальшої діяльності у межах спільних проектів.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.