0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 16.09 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Рада Європейського Союзу прийняла асоціаційну угоду між Україною та ЄС

11 липня Рада прийняла рішення про укладення Угоди про асоціацію з Україною від імені Європейського Союзу. Це відбулося напередодні саміту Україна-ЄС у Києві, 12 та 13 липня. Про це йдеться на сайті Ради ЄС.

Це остаточний крок процесу ратифікації, завдяки якому ЄС та Україна зобов'язуються до тісних, довготривалих відносин у всіх основних сферах політики. Це дозволить забезпечити повне виконання угоди з 1 вересня 2017 року.

Більша частина Угоди про асоціацію вже діє. Багато політичних та галузевих частин угоди були тимчасово застосовані з 1 вересня 2014 року, тоді як її торговельна частина була тимчасово застосована з 1 січня 2016 року. Набувши чинності, угода  дасть новий поштовх співпраці в таких галузях, як зовнішня політика, безпека, справедливість, свобода та оподаткування (включаючи міграцію), управління державними фінансами, наука та технології, освіта та інформаційне суспільство.

У 2014 році Європейський Союз та Україна підписали Угоду про асоціацію, що визначає нову державу у розвитку відносин між Україною та ЄС. Угода про асоціацію є основним інструментом для зближення України та ЄС: це сприяє поглибленню політичних та зміцненню економічних зв'язків, повазі до спільних цінностей. Економічна частина угоди, пропонує Україні рамки для модернізації своїх торговельних відносин та економічного розвитку шляхом відкриття ринків та гармонізації законів, стандартів та правил у різних секторах. Це допоможе узгоджувати ключові сектори української економіки із стандартами ЄС.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.