14°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 54%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Ремонт доріг у Кам’янському за новими технологіями

Цього року керівництво області поставило перед собою чітку задачу: кардинально змінити підхід до капітального ремонту доріг. На відміну від минулих років  90% загального обсягу робіт складають капітальні ремонти асфальтного покриття, який кладуть за новими технологіями.

У місті повним ходом триває  капітальний ремонт однієї з головних транспортних артерій міста – проспекту Свободи. Щодня тут задіяна  велика кількість важкої техніки та людей, адже обсяг робіт чималий – 10 тисяч метрів квадратних. Слід зазначити, що дорога ремонтується капітально, адже керівництво області та міста бачить у цьому підході значні переваги.

Керівництво області планує за 3 – 4 роки капітально відремонтувати більшість доріг Дніпропетровщини та після цього зайнятися прибудинковими територіями, які також вже давно потребують ремонту асфальтного покриття. Адже якісний капітальний ремонт дороги – це надійна гарантія того, що асфальт пролежить значний час і до його ремонту не потрібно буде повертатися повторно . Важливу роль  відіграють і сучасні інноваційні технології, які впроваджують під час ремонту дорожнього покриття цього року.

Завершити ремонт дорожнього покриття на проспекті Свободи планують до 1 жовтня.

Автор: Катерина Узунова

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.