Вітер: 11.27 km/h

USD 25.71   EUR 30.13
Увійти

Результати спортивних змагань

З 29 квітня по 7 травня у Гомелі (Білорусь) проходив 2-й Чемпіонат Європи з шашок-64 серед спортсменів з особливими потребами. У змаганнях взяв участь спортсмен комунального закладу «Інваспорт» Кам’янської міської ради, майстер спорту України Кирило Іванов, який виборов дві золоті медалі, ставши першим у номінаціях «класичні шашки» та «швидкі шашки».

7 травня в Кривому Розі пройшов міський турнір із волейболу серед спортсменів з вадами слуху. Змагалися команди з міст Дніпро, Черкаси, Кам’янське, Кривий Ріг, Суми, Синельникове. Команда кам’янчан у напруженій боротьбі посіла почесне 3 місце.

13–15 травня у басейні «МіКомп» проходив Кубок України з плавання серед спортсменів з особливими потребами. Спортсмен комунального закладу «Інваспорт» Кам’янської міської ради Владислав Ковальський у комплексному плаванні на 100 метрів став першим у своїй підгрупі.