16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 57%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

«Рок - літо -2016»

«Рок без наркотиків!» - саме під таким символічним девізом у нашому місті планують провести молодіжний рок- фестиваль, присвячений  Дню незалежності України. Захід має благодійний характер та відбудеться на підтримку бійців АТО. 22 липня у приміщенні міської ради відбулася робоча нарада, присвячена  організаційним питанням, пов’язаним  із проведенням фестивалю.

Робочу нараду очолив міський голова Андрій Білоусов. На захід були запрошені особи, що  будуть відповідальні за організацію та проведення фестивалю. У ході наради було вирішено, що фестиваль відбудеться 20 серпня, а його учасників та гостей прийматиме Лівобережний  парк. Для участі у фестивальному русі організатори відібрали сім найбільш популярних рок – гуртів Кам’янського, а саме Інсайд, Personal Sky, Red.Cat.Fish, Silver Town, Теплая Волна, Cjvertone, Wake up in LA.

Окрім концерту планується показ патріотичних фільмів на тему АТО просто неба , цікава розважальна програма та різноманітні конкурси.

Щодо організаційних моментів, то міська влада вже визначилася із замовленням необхідної для фестивалю апаратури, яку привезуть із обласного центру. Додатково у Лівобережному парку в зоні  проведення  рок-фестивалю  активно ідуть  роботи з благоустрою.

 Андрій Білоусов також  дав доручення відповідальним структурам забезпечити чергування швидкої та  правоохоронців під час проведення рок- концерту.

Автор:  Катерина Узунова

 

Останнє редагування П'ятниця, 22 липня 2016 16:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.