27°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 48%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Російське підприємство з обігом у 700 мільйонів

Служба безпеки України спільно з прокуратурою припинили діяльність конвертаційного центру у Дніпрі із загальним обігом у 700 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.  «Конверт» був підконтрольний російській банківській установі та працював за погодженням з власниками корпорації, що зареєстрована в РФ.

Організатори відкрили низку фіктивних компаній для надання «послуг» з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку.

Підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були підконтрольні та зареєстровані зловмисниками на підставні особи. Потім гроші знімали готівкою, нібито як фінансову винагороду. При цьому директори підприємств-отримувачів до банківської установи не приходили та документи не підписували. Таким чином, протягом 2016-2017 років у «тінь» було виведено понад 700 млн. гривен.

Під час обшуків в офісах, місцях проживання та автомобілях фігурантів справи оперативники СБУ вилучили 1,2 мільйона гривень, 42 печатки «фіктивних» підприємств та фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправні дії ділків.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 205 КК України (фіктивне підприємство).

Слідство триває.

 

Останнє редагування Середа, 26 квітня 2017 16:20

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.