12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 19.31 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Розпочалася реконструкція середньої загально-освітньої школи № 37

Сучасні системи енергозбереження – це той вид модернізації, який допоможе нам у майбутньому значно економити кошти та підтримувати безперервне тепло у оселях. Дуже важливо, щоб такі системи застосовувалися під час реконструкції та будівництва навчальних закладів. У Дніпродзержинську яскравим прикладом такої модернізації стала середня школа № 37, де вже розпочато масштабну реконструкцію із застосуванням сучасних систем енергозбереження. За початком робіт спостерігали і наші кореспонденти.

Аби перевірити, як розпочала реконструкція цього об’єкту, до навчального закладу завітав очільник Дніпродзержинська. На місті була проведена виїзна нарада, до участі у якій запросили осіб, які відповідають за той чи інший аспект будівництва. Кошти на усі роботи місто отримало у якості гранду від міжнародної корпорації «NEFCO».

Користуючись нагодою, Андрій Білоусов завітав до деяких навчальних класів та поспілкувався із малечею. Головне, що цікавило міського голову – чи задоволені діти, які незабаром будуть навчатися у сучасному та відремонтованому приміщенні. Наостанок очільник Дніпродзержинська зазначив, що це далеко не остання робоча нарада, присвячена цьому питанню, адже міська влада буде тримати процес реконструкції на постійному контролі до самого його завершення.

Директор навчального закладу Наталя Гончар зазначила, що перша партія вікон прибула до них 24 березня і вже наступного дня розпочалася заміна старих вікон на нові. До робіт з готовністю приєднався весь шкільний колектив.

По завершенню першого етапу реконструкції розпочнеться заміна системи опалення, а завершальним етапом робіт буде ремонт покрівлі та фасадної групи. Завершити роботи планують до 1 вересня.

 Автор: Катерина Узунова

Оператор: Геннадій Русінов

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.