13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Розвиток та чемпіони MMA у Кам’янському

Змішані єдиноборства, або як ще кажуть, бої без правил, стають дедалі популярнішими в Україні, і не лише серед глядачів. Все більше молодих та амбіційних людей хочуть випробувати себе у восьмикутнику. У Кам’янському не пасуть задніх, а виграють у змаганнях  різного рівня. Спортклуб «Адреналін» - це місце у якому тренуються майбутні чемпіони та є і ті, що вже досягли значних успіхів.

Світлана Гоцик – чемпіонка світу WWFC у найлегшій вазі. Окрім власної спортивної кар’єри, допомагає здобути висот своїм підопічним, яких систематично тренує в залі.  

Аліса Данюк вважає свого тренера, С. Гоцик, прикладом для наслідування. Як потрапила у такий спорт, Аліса сама не зрозуміла. Каже, що прийшла в зал підтримати подругу і з того часу не змогла залишити це небезпечне та захоплююче заняття.  Мета красуні - чемпіонати UFC. Поступово вона до цього йде, так з Бердянська, де відбувся 7-й етап турніру Road to WWFC, дівчина повернулася переможницею. 

Цього ж дня на бердянському ринзі виступали і хлопці з кам’янського «Адреналіну»  - Дмитро Мельничук та Арман Єсаян. Діма припустився помилки  у другому раунді, через що програв бій, а Арман Єсаян здобув перемогу технічним нокаутом.

База Армана – греко-римська боротьба, якою він займався 13 років. Першим тренером був Леонід Сотнік. Важливими складовими успіху вважає багаточисельні тренування та бойовий настрій, каже що не варто зважати на титули та звання супротивника, треба насамперед відчувати себе переможцем, тоді саме так і буде. У парубка є спортивний ідеал - борець Даніель Корм’є, який виступає у змішаних єдиноборствах.

На ринг Арман Єсаян виходить під вірменську музику, каже що саме вона надихає на перемогу та придає сил.

Важливе місце у житті спортсмена займає тренер В'ячеслав Нагурний,

який відзначає, що його вихованці демонструють професійний бій, тому і зазвичай перемагають та стають учасниками найцікавіших на яскравіших поєдинків. Так було і на пляжі Азовського моря.

Також, тренер В. Нагурний відзначив високий рівень організації чемпіонату Road to WWFC7, що відбувся 19 серпня у Бердянську. Дуже приємною була і чисельна підтримка глядачів, серед яких був Олександр Плахотнік, президент СК «Адреналін» та співорганізатор заходу.

Наразі спортсмени відпочивають від турнірів. На їхньому прикладі кожен може впевнитись – у Кам’янському є люди, сильні духом і тілом. Кожен може долучитися до цього нехай і небезпечного, але видовищного та цікавого спорту.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.