3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 48%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

Рятівники Кам’янського стали донорами

Головне управління ДСНС України в Дніпропетровській області, з нагоди відзначення професійного свята Дня Рятівника, впровадило традиційну щорічну акцію «МОЯ КРОВ РЯТІВНА». 2 загони по 10 чоловік Державної Служби з надзвичайних ситуацій м. Кам´янського стали донорами та поповнили існуючий Банк крові для тих, хто її потребує.

Кров - це життя! Донор – його джерело! Такої думки додержуються ті, хто сьогодні переступив поріг станції переливання крові. За правилами, для того щоб стати донором потрібно в першу чергу зареєструватися.

Тож учасники благодійної акції прийшли  з паспортом  та ідентифікаційним кодом. Вже після реєстрації терапевт перевірив артеріальний тиск, при належному  результаті, донори отримують допуск до кімнати забору крові.

Рятувати людей та запобігати біді професійний обов’язок пожежних, тому і сьогодні вони не відмовили у благородстві – стали донорами для центру переливання крові.

Подарувати «краплю надії» може будь-яка людина віком від 18 до 60 років, при відсутності медичних протипоказань.

Долучайтеся до доброї справи, адже донорство крові є дуже важливим аспектом при наданні допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.