-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

Рятувальники провели профілактичні співбесіди з учнями

20 січня у середній загальноосвітній школі № 4 ім. А.С.Макаренка та Технічному ліцеї міста Кам’янського, вогнеборці провели лекції з питань безпеки життєдіяльності у зимовий період.

Під час зустрічі рятувальники роз’яснили учням основні правила пожежної безпеки у побуті, а також звернули увагу на правила безпечної поведінки на кризі. Крім того, співробітники ДСНС розповіли про небезпеку зимових водойм та навели приклади нещасних випадків на льоду.

У ході зустрічі рятувальники також розповіли про вищі навчальні заклади системи ДСНС України та продемонстрували фільм про освітній процес у профільних вишах. Вогнеборці розповіли, що наприклад випускник факультету пожежної безпеки – це висококваліфікований інженер, який користується великим попитом на ринку праці не тільки ДСНС, а й інших відомств, а також у приватному секторі економіки, зокрема, інспектування у сфері пожежної та техногенної безпеки,науково-дослідних та експертно-криміналістичних центрах, організаціях і установах з розробки проектно-кошторисної документації систем протипожежного захисту об’єктів і технологій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.