-3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 92%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Рятувальники застерігають!

Рятувальники нагадують про дотримання  правил  безпеки під час відпочинку на воді

Погода сонячна та тепла,  тому час - для відпочинку на водоймах. Досить часто городяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних випадків. Сумна статистика, свідчить , що 1 червня на місцевому водоймищі  вже загинула 1 людина. и під час відпочинку на воді

Рятувальники застерігають городян про дотримання правил безпеки під час відпочинку поблизу водоймищ.. Відпочинок на воді допускається лише у спеціально відведених та   обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися радять  при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Також,  в жодному разі не заходьте у воду напідпитку, не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в власних силах. Відпочиваючи біля води, в жодному разі не залишайте дітей без нагляду дорослих.

На рівнинних річках є багато ям  та вирів. Вони  зустрічаються біля піщаних кіс узбережжя , під берегом, де особливо полюбляють купатися діти. Гірські ріки мають стрімку течію, що може збити з ніг. Дно і береги таких річок кам’янисті, тому можна отримати важкі травми при падінні.

Якщо під час прогулянки човном ваш плавзасіб перевернувся, головне – не панікувати та не розгубитися:  човен ще певний час буде триматися на воді, отже, треба зберігати спокій  до прибуття рятувальників.

Той, хто добре вміє плавати, у першу чергу повинен допомогти тому, хто не вміє та підтримувати його на плаву. Рятувати слід  спочатку одного потопаючого, а потім - іншого, допомогти вплав одночасно кільком людям -  неможливо. Під час катання дітей необхідна присутність дорослого в кожному човні. Дорослий, що  керує  судном, повинен вміти добре плавати та  знати прийоми надання невідкладної допомоги постраждалим на воді.

Бережіть себе – дотримуйтесь правил безпеки!

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.