0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 66%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Що буде з будівлею кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка

Останні 12 років кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка в Кам'янському орендувала компанія «МіКомп». Цього року термін договору закінчився і цей об'єкт вирішили передати на баланс кіноконцертного залу «Мир».

Для подальшого розвитку двох кінотеатрів у міському Департаменті з гуманітарних питань розробили спеціальну Програму терміном на 2018-2022 роки. Проект документа має бути затверджений депутатам міськради на найближчій сесії.

За оцінками авторів програми, для її реалізації з міського бюджету необхідно виділити близько 10 мільйонів гривень. На ці гроші на базі кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка планується відкрити виставковий зал, «ретро-кафе», створити студію звукозапису і зал для проведення дискотек, а також закупити техніку для обох кінотеатрів.

«У кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка, при дотриманні профілю кінотеатру, можна зробити культурно-мистецький центр. Працюючи в «МИРі», я познайомилася з багатьма творчими людьми: в Кам'янському є і художники, і скульптори, багато творчої молоді і людей дорослого покоління, яким ніде зібратися і культурно провести дозвілля. Ось у нас з мером і виникла ідея створити культурний центр на базі кінотеатру ім. Шевченко», каже Жанетта Сокуренко.

За інформацією 5692.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.