-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Секретар міської ради розповів про порядок денний чергової сесії

26 березня секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів брифінг для журналістів з питань порядку денного 23-ї чергової сесії міської ради. У заході також взяв участь перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

На сесію, яка пройде 30 березня, внесено 45 питань. На початку засідання будуть заслухані інформаційні доповіді начальника міського відділу поліції Сергія Лукашова та керівника місцевої прокуратури Михайла Захарова.

Також депутати розглянуть низку земельних питань: набуття та припинення прав на землю під тимчасовими спорудами; надання адміністрації Південного району згоди на передачу в безоплатне користування комплексу нежитлових будівель за адресою: вулиця Подільська, 89; списання комунального майна тощо.

На сесію виноситься питання про відшкодування ТОВ ЗТФ «МіКомп» вартості невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна, а саме – кінотеатру імені Т.Г.Шевченка. Тримільйонний борг за оренду приміщення, який компанія винна міськраді, пропонується списати за рахунок виконаних у кінотеатрі ремонтних та інших робіт.

Крім цього, депутати розглянуть зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного  та культурного  розвитку. Як повідомила директор департаменту фінансів міськради Лариса Шевченко, місто отримало асигнування на державну програму лікування хворих на діабет в розмірі близько 6 мільйонів гривень. Також були перерозподілені кошти на виконання депутатських повноважень депутатів обласної ради (161 тисяча гривень). Відбувся і перерозподіл коштів, виділених на виконання депутатських повноважень депутатами міської ради, у розмірі 2,5 млн грн. Змінами до бюджету передбачено виділення 1,5 млн грн міському відділу поліції, 1 млн грн – управлінню СБУ,  200 тис. грн – міському військкомату, 0,5 млн. грн – управлінню ДСНС. Проект рішення також передбачає внесення змін у статутні капітали КАТП-042802 та Єдиної диспетчерської служби.

Ще одне важливе питання, яке виноситься на розгляд депутатів, – зміни до Програми розвитку житлового господарства. 6 мільйонів гривень заплановано виділити на придбання матеріалів для ремонту житлового фонду. Роботи проводитиме комунальне підприємство «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду». 80 мільйонів гривень спрямовується на виконання поточного ремонту електромереж у під’їздах, що пов’язано із майбутнім переходом центральної частини міста на автономне опалення. 2 мільйони передбачено на роботи із засипки погребів.

Змінами до програми «Безпечне місто» передбачено виділення 3,5 млн грн на придбання камер відеоспостереження та 1 млн грн на забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів. Зміни планують внести і до програми диспетчеризації процесів підприємств, установ, організацій життєдіяльності міста на 2018–2022 роки, а також програми ремонту та утримання фонтанів.

На чергову сесію винесуть питання про затвердження Програми розвитку освіти міста, згідно з якою у навчальних закладах запровадять заходи пожежної безпеки. Такі ж програми розроблені для закладів культури, спорту та охорони здоров’я.

Також 30 березня втретє на розгляд депутатів міської ради винесуть питання  про вилучення цитованого вислову В.І.Леніна «Мы победили...» на монументі «Прометей».

Серед додаткових питань – децентралізація  опалення у центральній частині міста, затвердження програм розвитку «КАТП-042802» і Центрального парку культури та відпочинку, а також зміни у кількості штатних одиниць кінотеатру «Мир».

Також Олександр Залевський повідомив, що наступна сесія міської ради відбудеться 25 квітня.

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування Понеділок, 26 березня 2018 16:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.