-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

Сенсорна кімната для дошкільного закладу

14 лютого у дошкільному навчальному закладі – центрі розвитку дитини №1 «Ясочка» було відкрито сенсорну кімнату.

На урочисте відкриття завітали – перший заступник міського голови Олександр Чернишов та секретар міської ради Олександр Залевський. Окрім цього, участь у заході взяли народний депутат України Віктор Кривенко та депутат міської ради Олександр Олянюк, які допомогли закладу обладнати сенсорну кімнату сучасними приладами для розвитку.

Завідуюча дитячим садком Олена Альохіна розповіла, що у сенсорній кімнаті дитина, перебуваючи у безпечній, комфортній атмосфері, за допомогою фахівця вивчатиме навколишнє середовище, а позитивний емоційний фон знизить занепокоєння, агресивність та активізує мозкову діяльність.

Для поважних гостей вихованці «Ясочки» підготували яскраву концертну програму та незвичайні сувеніри. Від керівництва міста діти отримали солодкі подарунки.

Крім обладнання сенсорної кімнати, завдяки субвенціям з державного бюджету у кількох навчальних закладах міста було встановлено інтерактивні дошки, а у дитячому садку № 39 – зроблено капітальний ремонт покрівлі. Представники міської ради разом з народним депутатом Віктором Кривенко особисто оглянули ці об’єкти, відвідавши середні школи № 25, 35 та дошкільний навчальний заклад № 39.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.