-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.78
Новини 24

Серце металурга

Неймовірні досягнення та багаторічний досвід за плечима має почесний металург, академік, винахідник та письменник – Володимир Ломакін. Він присвятив вивченню та дослідженню металургії все своє життя. У це важко повірити: йому 85, та в його грудях б´ється серце молодої  француженки. Двадцять років тому вченому зробили надскладну пересадку органу, але наразі у дослідника виникли проблеми зі здоров’ям, і він потребує допомоги.

У 16 років Володимир Ломакін прийшов до мартенівського цеху Білорецького металургійного комбінату. Відтоді минуло багато часу. Він став заслуженим металургом і винахідником Радянського Союзу та Європи, дійсним академіком Європейської академії наук, Президентом міжнародного інноваційно-впроваджувального центру, але не полишив прагнення змінити на краще металургійну галузь. Розроблений ним багатокамерний горизонтальний конвертер називають кращим винаходом металургії за останні 140 років. Також Ломакін відомий широкому загалу завдяки своїй біографічній книзі «Життя як вибух».

«Металург із 50-річним стажем розповідає про своє життя, зокрема – про поневіряння, яких він зазнав у зв’язку зі своїм винаходом. На цей енергоощадний сталеплавильний агрегат Володимир Ломакін отримав патенти багатьох країн, але проект досі не був втілений. Вважаю, що книга буде корисною не лише металургам, а й багатьом городянам», – розповів товариш вченого, кам’янський активіст Володимир Широкий.

У книзі не лише викладений весь життєвий шлях дослідника, його винаходи, новаторські відкриття, архівні документи, але й представлені авторські вірші та звернення до нового покоління. Книга адресована широкому колу читачів, і  ознайомитися з нею можна в Центральній міській бібліотеці.

«Ми завжди раді, коли до фондів бібліотеки надходить нова книга. Особливо – книга такого непохитного борця за свою справу, як Володимир Ломакін. Думаю, це видання достойне уваги всіх кам’янчан», – каже директор централізованої бібліотечної системи міста Тетяна Герасюта.

На жаль, автор книги зараз перебуває у лікарні. У видатного металурга виникли проблеми із здоров’ям, і він потребує медичної допомоги. Володимир Широкий звертається до всіх небайдужих із проханням допомогти вченому подолати життєві труднощі.

Володимир Ломакін – людина, яка своєю працею допомогла тисячам металургів. Сьогодні цієї допомоги потребує він сам. Бажаючі допомогти фінансово або придбати книгу можуть звертатись за номером: 0679699861, Широкий Володимир Михайлович.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.