19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 75%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Шкільні автобуси для маленьких кам’янчан

13 березня СЗШ №35 гостинно зустріла школярів, які приїхали на уроки на шкільному автобусі з різних районів міста. Загалом це діти району «55-блочок». Учнів зустрічали – очільник міста Андрій Білоусов, директор Департаменту з гуманітарних питань Тетяна Оніщенко, директор КП «Трамвай» Іван Горбаренко.

Міський голова вирішив особисто проконтролювати, як працює програма «Шкільний автобус». Нагадаємо, що вона була затверджена на сесії міськради у лютому поточного року. Діти та батьки були дуже задоволені таким подарунком. Вони висловили свою подяку Андрію Білоусову за вирішену проблему з підвезенням дітей до навчального закладу. Раніше батьки досить часто залишали дітей у дома, бо не було транспорту, щоб доїхати до школи.

Вже з 1 вересня буде здійснюватися перевезення учнів, які мешкають в радгоспі «Дзержинець», селищі Світле, Романково і Українка (Криничанського району).

Перевезення здійснює КП «Трамвай». Для реалізації програми переобладнано 2 автобуси, а вже до початку нового навчального року буде адаптовано ще 2.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.