-4°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 25.75 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Сказ у Кам’янському

У Кам’янському зареєстровано випадок спалаху сказу домашньої тварини. 13 квітня від цього постраждало 2 людини. Після укусу, відповідні матеріали були направлені до лабораторії для дослідження на сказ. Результати експертизи показали позитивний результат. За даним фактом ветлікарями проводиться протиепізоотичні заходи.

Сказ (гідрофобія) – невиліковне інфекційне захворювання тварин і людей, яке проходить з тяжкими ураженнями центральної нервової системи і має летальний наслідок, який спричиняє нейротропний вірус. Інкубаційний період триває від 7 діб до 1 року, частіше 3-7 тижнів. Перші симптоми сказу: печія, свербіння, тягнучий біль, підвищена чутливість, набряк в ділянці укусу. Через 2-3 дні настає стадія збудження – гідрофобія, акрофобія, надмірне слиновиділення, підвищення температури тіла до 40 градусів, галюцинації). Потім настає стадія паралічі.

Для проведення щеплення від сказу необхідно звернутися до амбулаторії центрів первинно-медико-санітарної допомоги за місцем проживання. Вакцини у наявності.

Детальніше в цій категорії: « Готуємо свічки 500 років Реформації »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.