-4°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 87%

Вітер: 8.05 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Служба у справах дітей Південного району Кам’янського провела позачерговий рейд «Батьки і діти»

Нагальною потребою проведення спільного з правоохоронцями рейду стало надходження до служби у справах дітей інформації, щодо неналежного виховання дітей, загрози їх життю та здоров’ю, негативної поведінки батьків, що може призвести до скоєння насильства в сім’ї – як фізичного, так і психологічного.

Захід охопив 13 родин, а саме у мікрорайоні «БАМ», на Соцмісті, вулицях Ухтомського, Алтайській та 8 Березня. У ході рейду були обстежені житлово-побутові умови, проведені профілактично-роз’яснювальні співбесіди, відібрані пояснення, видані офіційні попередження служби, надані консультації, в межах компетенції служби та з правових питань співробітниками поліції.

Служба у справах дітей Південного району звертається до мешканців району, яким не байдужі дитячі долі, з проханням повідомляти про кричущі факти неналежного ставлення до дитини. Звернення можна залишити в адміністрації району за адресою: вулиця Затишна, 3.

Разом з тим, служба у справах дітей просить городян виважено підходити до своїх звернень, адже останнім часом трапляються випадки, коли надана інформація не відповідає дійсності та, як з’ясовується, виникає на побутовому ґрунті між сусідами та родичами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.