27°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Співачка Євгенія Власова потрапила до реанімації

Популярна українська співачка Євгенія Власова майже два тижні перебуває в реанімації, повідомила її мама Галина Поплавська, повідомляє ГОРДОН.
8 років тому, українська співачка Євгенія Власова перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічною хворобою. Через наслідки хірургічного втручання та хіміотерапію, артистка потрапила в реанімацію і бореться за життя.

Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. «Впоратися з проблемою Одразу лікарі не змогли. За останні 13 днів донька перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін", – розповіла Поплавська. Зараз лікарі обережні у прогнозах. Ще кілька днів Власова буде залишатися в реанімації, а потім очікується курс реабілітації.
Поплавська повідомила, що за лікування доньки вже заплатила майже 260 тис. грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тис. грн, а кошти у сім'ї закінчилися.

"Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що сама це все просто не витягну. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Звичайно, є кілька друзів, які вже надали допомогу, але оплачувати рахунки необхідно щоденно. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила", – сказала Поплавська. При цьому, "ГОРДОН" на своєму сайті указав реквізити для допомоги.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.