-5°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 85%

Вітер: 19.31 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Спортивно – патріотичний фестиваль пройшов у Камя’нському

12 травня на території біля стадіону «Буревесник» відбувся спортивно-патріотичний фестиваль. Він був присвячений 72-річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні. У заході взяли участь учні старших класів із 38 шкіл Кам’янського. Загалом кількість учасників склала більше 700 осіб.

Захід відбувся за підтримки міського голови Андрія Білоусова під гаслом «Виховуємо патріотів». Мета фестивалю – популяризація здорового способу життя та патріотичне виховання підростаючого покоління. Зазначимо, що такий фестиваль  у нашому місті пройшов вже вдруге.

У рамках заходу учасники взяли участь у патріотичному квесті, змагалися за першість у перетягуванні канату, на швидкість збирали та розбирали зброю, взяли уроки надання першої медичної допомоги.

В урочистому відкритті спортивно-патріотичному фестивалю взяли участь – міський голова Андрій Білоусов, секретар міської ради Олександр Залевський, директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Тетяна Онищенко, ректор ДДТУ Олександр Коробочка, депутат міської ради, начальник Штаба Національного захисту Віталій Чернявський, заступник голови ГО «Патріот - 2015» Богдан Наполов та інші.  

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.