Вітер: 14.48 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

Спортсмен із Кам’янського став лідером чемпіонату України з мотокросу

І це не першоквітневий жарт. Адже саме 1 квітня стало відомо, що після першого етапу чемпіонату України з мотокросу, який пройшов у місті Олешки Херсонської області, студент Кам’янського індустріального коледжу Дмитро Чернов дійсно лідирує.

Наш земляк впевнено провів два змагальних дні. 31 березня він виграв два заїзди в класі МХ2 молодіжного чемпіонату на Кубок заслуженого майстра спорту В.І.Кавінова. Другим тут став місцевий гонщик Вадим Карасюк, третім був харків’янин Андрій Безсонов.

А вже наступного дня Дмитро змагався в класі МХ2 серед дорослих, де теж впевнено переміг. Призерами стали Андрій Безсонов і Антон Лозовий із Білопілля (Сумська область).