-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

Спортсмени Дніпропетровщини завоювали більше 80 призових місць

21 липня в ІА «МОСТ-ДНЕПР» відбулася прес-конференція  «Спортсмени Дніпропетровської області  на Чемпіонаті Європи по WJKA-карате». У прес-конференції взяли участь  заслужений тренер України Анатолій Волошин та  спортсмени Дніпропетровської області Валерій Логутенко, Олександр Яновський та Ірина Белашова.

Чемпіонат по WJKA-карате проходив з 24 по 26 червня поточного року в Черкасах. Наша збірна -  команда  «Дніпро » - активно виступила на Чемпіонаті. Взагалі , у змаганнях брало участь 282 спортсмена з 7 країн світу : Україна, Грузія, Голландія, Латвія, Вірменія, Литва, Росія. До складу нашої команди входило 42 особи, ми заробили 87 медалей всім колективом.

«Наші спортсмени вдало виступили на Чемпіонаті Європи з WJKA-карате. Чемпіонат був дуже складний, наша область виїхала на змагання  трьома складами: дитяча збірна, юнацька і доросла. Виступали навіть тренери та президент Федерації карате, вони зайняли перше місце в командному комітеті  на власному прикладі довели, що перемагати можна в будь-якому віці .                     Підготовка до змагань тривала півроку. Спортсмени після 14 років в цьому виді спорту виступають без захисту, тому необхідна велика підготовка, і потрібно боротися так, щоб не завдати серйозних  травм суперникові . За підрахунками, наша збірна команда посіла перше місце»,- зазначив заслужений тренер України Анатолій Волошин.

Олександр Яновський повідомив, що, на його погляд, як судді, команда регіону виступила гідно: «На цьому Чемпіонаті я був представлений ще рефері, так як я очолюю суддівський корпус обласної Федерації. Ми підійшли до цього Чемпіонату дуже відповідально, а взагалі він був дуже серйозний, видовищний. На мій погляд, наша збірна дуже добре виступила », - сказав він.
А учасниця змагань Ірина Белашова розповіла, що  Чемпіонат видався їй надзвичайно цікавим: «Було багато людей з різних країн, з якими можна було позмагатися. У фіналі я зустрілася з дівчинкою з Азербайджану, бій був довгий, важкий, але цікавий ».

 

 

 

Детальніше в цій категорії: « Дорогу молоді Місто нашої долі »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.