28°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 26%

Вітер: 6.44 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ у Дніпродзержинську

29 березня начальник Дніпродзержинської поліції Олег Кабаненко зустрівся зі спостерігачами моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомила старший інспектор Дніпродзержинського ВП.

Під час зустрічі гості розповіли, що працюють в Україні з жовтня 2014 року і прагнуть сприяти миру і стабільності в нашій країні. Вони зустрічаються з керівниками поліції різних міст України аби обговорити питання про налагодження постійної співпраці. Їм дуже цікаво спілкуватися «як поліцейський з поліцейським», враховуючи, що вони також працювали правоохоронцями. Також вони готові ділитися із українськими поліцейськими особистим досвідом в питаннях забезпечення безпеки та знаходити щось нове для себе.

Олег Кабаненко відповів, що поліція завжди готова до конструктивного діалогу. Бо діалог-це завжди простий і дієвий спосіб спілкування. Під час спілкування люди обмінюються ідеями, думками, і тому вони завжди прагнуть до взаєморозуміння. А прозорість і відкритість завжди були однією із головних умов в роботі поліцейського.

Наприкінці зустрічі гості подякували Олегу Кабаненку за теплий прийом та висловили сподівання на плідну співпрацю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.