0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

Стартував новий проект

В юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка в рамках проекту «Дніпродзержинська фотографічна ініціатива» відбулася відкрита лекція-дискусія члена національної спілки фотохудожників України Андрія Заїки «Мистецтво фотографії».

На зустріч запрошувалися всі, хто цікавиться фотомистецтвом. Тут були присутні як новачки, так і вже відомі дніпродзержинські фотографи.

Андрій Заїка розповів про народження та еволюцію фотографії. Дискусія лектора з аудиторією під час обговорення фотографій дійсно відбулася. Це приємно, адже основною метою зустрічі було не тільки донести інформацію і показати фотографії, але й обговорити їх з тими, хто знає і розуміє мистецтво фотографії. Ті ж, хто відносно недавно взяв до рук фотоапарат, могли почути багато нового і цікавого для себе, поглянути на фотографію під іншим кутом зору.

Мета подібних заходів, які проходять з ініціативи Дніпродзержинської міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка та фотохудожника Андрія Заїки – об'єднання людей нашого міста, які люблять і цікавляться фотографією, їх живе спілкування.

Наступна зустріч відбудеться 29 квітня о 14.00 в юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки за адресою: проспект Т. Г. Шевченка, 16.

Останнє редагування Четвер, 31 березня 2016 13:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.