-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

Студентка ДДТУ стала переможницею всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Про це повідомив ректор Дніпровського державного технічного університету Олександр Коробочка.

22-23 березня у Запорізькому національному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Соціологія», на якій студенти різних вишів України представляли кращі наукові дослідження в соціологічній науці.

За результатами конференції студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти кафедри соціології ДДТУ Аліна Пронько стала переможцем конкурсу та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Аліна гідно представила на конкурсі свою наукову роботу на тему «Трудові міжнародні міграційні практики сучасного українського суспільства».

Галузева конкурсна комісія, членами якої були завідувачі кафедр соціології та провідні науковці вишів Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя відзначили актуальність цієї тематики в сучасних українських умовах і визнали, що робота студентки була однією з найкращих.

«Щиро вітаємо Пронько Аліну та її наукового керівника – доцента кафедри соціології Шеломовську Оксану Миколаївну із заслуженою перемогою, пишаємося їхніми здобутками та бажаємо подальших наукових успіхів», – зазначає ректор.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.