-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

«Студентська весна» розпочалася в Кам’янському

Із 1 лютого в Кам`янському розпочинається міський фестиваль художньої самодіяльності студентів вищих навчальних закладів «Студентська весна-2018». Як повідомили в прес-службі міської ради, фестиваль проходитиме у три тури протягом лютого – квітня.

Перший тур триватиме упродовж лютого. Він проводиться безпосередньо в кожному навчальному закладі й складається з оглядів-конкурсів на факультетах і відділеннях, у ході яких журі відбирає номери для участі у звітному концерті навчального закладу.  Другий тур, відбірковий, складається зі звітних концертів кожного навчального закладу. Він відбудеться у березні. А в квітні пройде підсумковий третій тур – у вигляді заключного гала-концерту, учасниками якого стануть переможці відбіркового туру.

У фестивалі беруть участь студентські колективи художньої самодіяльності й окремі виконавці. Конкурсна програма може бути представлена у таких номінаціях: фольклорно-етнографічне, вокальне, інструментальне, образотворче та декоративно-прикладне, театральне, хореографічне та циркове мистецтво, літературна творчість, кіномистецтво.

Колективам та окремим виконавцям – учасникам заключного гала-концерту присвоюється звання «Лауреат міського фестивалю художньої самодіяльності студентів навчальних закладів «Студентська весна-2018». Лауреати фестивалю нагороджуються дипломами та подарунками.

Фестиваль художньої самодіяльності студентів вищих навчальних закладів «Студентська весна» проводиться у Кам`янському більше 20 років поспіль.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.