-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 12.87 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

Створена екологічна комісія, яка займатиметься викидами ДМК

23 серпня на засіданні виконавчого комітету Кам’янської міської ради було підтримано проект рішення щодо створення екологічної комісії для вирішення невідкладних та першочергових заходів для покращення екологічної ситуації у місті.

Серед присутніх був директор з економіки меткомбінату Віталій Нагорняк, який намагався виправдати підприємство та пояснити причину рудих викидів. Він наголосив, що ДМК постійно працює над екологічним питанням. Наразі є тенденція до зменшення кількості викидів в атмосферу. «Це невід’ємний процес, адже відбувається продув в конверторному цеху, завод простоював більше 4 місяців, тому зараз відбувають такі викиди», - відзначив італій Нагорняк.

Виконком направив на ім’я гендиректора лист з проханням роз’яснити ситуацію. Відповіді щене було, а її і не чекатимуть. «Відповідно до статті 73 Закону «Про місцеві органи самоврядування», рішення прийняті виконкомом підлягають виконанню. Таким чином, екологічна комісія в понеділок направляється на металургійний комбінат з метою перевірки та дослідження шкідливих викидів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.