-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 26.78   EUR 30.03
Новини 24

Сучасний Центр реабілітації для дітей- аутистів в Дніпрі

Вже цієї осені в обласному центрі буде відкрито реабілітаційний центр для аутистів-дошколят. Спеціалізований заклад  освіти розраховано на 30 місць. Колектив складається із професійних педагогів, які використовуватимуть для виховання і навчання «особливих» дітей найсучасніші педагогічні та корекційні  методики.  Створення такого закладу  обійшлося обласному бюджету у  понад 2 мільйони гривень.

 

Раніше в приміщенні центру знаходилася  майстерня, яка вже давно не функціонувала. Ремонтно - реконструкційні роботи  розпочалася ще  на початку літа минулого року.  І  ось -  нарешті  Центр реабілітації для дітей – аутистів розпочне роботу .Навчання у  Центрі відбуватиметься щоденно – 4 заняття  по 20 хвилин. Поруч з «дітьми  дощу» завжди будуть батьки, яким  також дозволено відвідувати заняття.

 

Довідка: Аути́зм — це розлад розвитку нервової системи, що характеризується порушенням соціальної взаємодії, вербальної і невербальної комунікації, і повторюваною поведінкою, існують складнощі у взаємодії із зовнішнім світом , спостерігаються порушення  соціалізації  особистості .

 

Автор: Анастасія Васильєва

 

 

 

 

1 коментар

  • Brettexita
    Brettexita Вівторок, 18 липня 2017, 06:28 Коментувати

    wh0cd542037 elavil medication kamagra cialis Arimidex Online neurontin drug

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.